Wersja polska Wersja angielska Wersja niemiecka Wersja rosyjska
Logowanie:

Polityka prywatności

 

Postanowienie ogólne.

 

Korzystając z portalu e-wyjazd.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem http://www.e-wyjazd.pl/polityka.php.Prowadzący portal zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

 

  

Ochrona danych osobowych.

 

Portal e-wyjazd.pl gwarantuje, że wszystkie dane osobowe udostępniane przez Państwa podczas korzystania z portalu są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Udostępnianie danych ma wyłącznie charakter dobrowolny i związany jest z procedurami rejestracji w portalu.

 

 

Administracja ogłoszeń.

 

Zamawiający  prezentacje obiektu w portalu e-wyjazd.pl jest w pełni odpowiedzialny za jej treść oraz zgodność danych przedstawionych z rzeczywistością. Administrujący ma prawo do poprawiania i usuwania ogłoszeń zawierających błędy ortograficzne oraz gramatyczne. Wszelkie uwagi dotyczące dokonanych poprawek należy zgłaszać w terminie 14 dni od daty ich dokonania. Administrujący nie odpowiada za treść ogłoszeń zamieszczonych w portalu.

 

 

Niezapowiedziane wiadomości.

 

Portal e-wyjazd.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których adresy zostały pozyskane dzięki działalności portalu. Rozumiemy przez to: informacje związane bezpośrednio z działalnością portalu oraz informacje komercyjne, których rozesłanie zostało opłacone poprzez sponsora.

 

 

Jawne dane osobowe.

 

Dane osobowe podane podczas wysyłania komentarzy, publikacji artykułów oraz innych, dostępne są dla wszystkich odwiedzających portal. Portal e-wyjazd.pl nie jest w stanie zabezpieczyć użytkowników przed osobami prywatnymi/firmami, które dane te wykorzystują do rozsyłania nieokreślonej informacji. Dlatego dane te nie podlegają polityce prywatności.

Prezentowane na łamach serwisu kwatery i proponowane w nich noclegi nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. E-wyjazd.pl nie ponosi odpowiedzialności za szczegóły oferty deklarowane przez poszczególne obiekty.
Lista miejscowości Lista typów Tworzenie stron internetowych