Wersja polska Wersja angielska Wersja niemiecka Wersja rosyjska
Logowanie:

O nas

 

Wyjątkowo bogata prezentacja obiektów noclegowych w Polsce  –  to główny powód częstych odwiedzin serwisu
e-wyjazd.pl. Znajdujące się tu informacje są bezcenne dla osób poszukujących wypoczynku i dobrej zabawy.

 

Dokładne opisy polecanych miejsc, gdzie dowiemy się o stanie wyszukanych obiektów, cenach i warunkach dojazdu, pozwolą Państwu na dokonanie wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty turystycznej. Wymarzone miejsce do spędzenia wolnego czasu znajduje tu ponad 85 procent trafiających do serwisu użytkowników! Wśród nich są całe rodziny, grupy zorganizowane, a także osoby samotne, dla których również nie braknie atrakcyjnych ofert.

 

Serwis oddaje do Państwa dyspozycji obszerny i na bieżąco aktualizowany przewodnik turystyczny po urokliwych zakątkach Polski. Dzięki niemu można się dowiedzieć miedzy innymi o tym, co warto zobaczyć nad Bałtykiem, czy też w górach. Opisy najważniejszych atrakcji turystycznych, informacje o przysmakach regionalnej kuchni, a także regularnie dodawane artykuły i newsy – to wszystko czyni serwis e-wyjazd.pl niezastąpionym narzędziem podczas planowaniu urlopu.

 

Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiada zespół fachowców, który jest gotów służyć pomocą i doradztwem. Tego typu aktywne wsparcie ma na celu osiągnięcie jak największej satysfakcji z użytkowania serwisu. 

 

Mamy nadzieję, że e-wyjazd.pl stanowi dla Państwa jak najbardziej kompletną bazę informacji turystycznej. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą uczynić serwis jeszcze bardziej przyjaznym miejscem podejmowania decyzji o wypoczynku.

 

 

Zapraszam!

 

Mariusz Przemyski

 

Prezentowane na łamach serwisu kwatery i proponowane w nich noclegi nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. E-wyjazd.pl nie ponosi odpowiedzialności za szczegóły oferty deklarowane przez poszczególne obiekty.
Lista miejscowości Lista typów Tworzenie stron internetowych